برندسازی

کران های ناپیدای برندسازی شخصی : نشریه تخصصی بازاریابی و تبلیغات نگاه شرقی

یک

با همه سختی‌ها و شیرینی‌های آغازین هر کار، نخستین شماره ماهنامه نگاه شرقی در اردیبهشت ماه انتشار یافت. در همین اندک زمان، پیام‌های پرمهر و محبتی از دوستان و اهالی تبلیغات دریافت کردیم که انگیزه ما را برای ادامه راهی که آغاز کرده‌ایم، دو چندان کرد و مطلع سرمقاله شماره نخست را به ما یادآور شد

 راهی بـزن کـه آهـی بـر ســـاز آن تـوان زد                                                   شعری بخوان که با آن رطل گران توان زد

دو

با انتشار شماره نخست دریافتیم قدم در راه بسیار سختی نهاده‌ایم و ادامه این راه علاوه بر تلاشی مضاعف، همراهی و همدلی اهالی تبلیغات و بازاریابی را طلب می‌کند. در همین فرصت دست یاری به سوی همه صاحب‌نظران و علاقه‌مندان این عرصه دراز می‌کنیم. امیدواریم اهالی بازاریابی و تبلیغات، ماهنامه را متعلق به خویش بدانند و راهنمایی‌ها، نظرات و انتقادهای سازنده خود را از ماهنامه نگاه شرقی دریغ ننمایند. ما نیز کوشش خواهیم کرد با ارتقای کیفی در فرم و محتوا قدردان لطف و عنایت مخاطبان ماهنامه باشیم.

سه

با توجه به اهمیت «برندسازی شخصی» در دنیای رقابتی و پرهیاهوی امروز، این شماره از نشریه به بحث و کنکاش پیرامون این موضوع نوظهور اختصاص یافته است. تشریح این پدیده امکان استفاده از راهکارهای برندسازی شخصی را در ارتقای سطح زندگی حرفه‌ای و حتی شخصی مخاطبان فراهم می‌کند. لذا تلاش شده است با نگاهی به نظریات، خوانش‌ها و زوایای مختلف این پدیده، مجموعه‌ای منظم و نسبتاً کامل پیرامون برندسازی شخصی در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد.

چهار

درباره‌ی برندسازی شخصی نکات فراوانی را مرور کردیم و آموختیم؛ اما چه روشنگر و دلنشین بود آیه‌ ۱۰ سوره‌ فاطر در قرآن کریم که می‌فرماید:

«کسی که خواهان عزت است ( باید آن را از خدا بخواهد، زیرا ) تمام عزت از آن خداست.»

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *